Fotografie na stronie internetowej

   Oprócz układu poszczególnych elementów oferty, doboru kolorystyki oraz czcionki na stronie internetowej olbrzymie znaczenie ma także dobór odpowiednich fotografii. W dobie “obrazkowej” prasy i naszego wzrokowego zapamiętywania olbrzymie znaczenie ma także graficzne przedstawienie oferty naszej strony internetowej, czy sklepu internetowego. Mija się z prawdą ten kto myśli, że grafika nie ma znaczenia.

  Projektując nowe strony internetowe bardzo często mamy styczność z pytaniami dotyczącymi doboru zdjęć na stronie. Oczywiście najlepiej gdy zdjęcia wykonamy sami – indywidualność oraz realistyczne podejście do tematu ma olbrzymie znaczenie, nie oszukujmy się jednak mało kto ma na tyle środków by wykonywać profesjonalne sesje zdjęciowe kilka razy w miesiącu. W naszej ofercie oprócz wykonania zdjęć na nową stronę internetową proponujemy również zakup fotografii. Bez względu na to czy jest to restauracja, salon samochodowy, czy sklep ze zdrową żywnością – dobierzemy odpowiednią grafikę na Waszą nową stronę www. Pamiętajmy bowiem iż większość z internautów naszą ofertę zapamięta głównie po zawartości graficznej. Aby zapamiętali nas pozytywnie i chętnie wracali stwórzmy doskonałą stronę internetową. Zapraszamy do współpracy!

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady