Fotografie na stronie internetowej

   Oprócz układu poszczególnych elementów oferty, doboru kolorystyki oraz czcionki na stronie internetowej olbrzymie znaczenie ma także dobór odpowiednich fotografii. W dobie “obrazkowej” prasy i naszego wzrokowego zapamiętywania olbrzymie znaczenie ma także graficzne przedstawienie oferty naszej strony internetowej, czy sklepu internetowego. Mija się z prawdą ten kto myśli, że grafika nie ma znaczenia.

  Projektując nowe strony internetowe bardzo często mamy styczność z pytaniami dotyczącymi doboru zdjęć na stronie. Oczywiście najlepiej gdy zdjęcia wykonamy sami – indywidualność oraz realistyczne podejście do tematu ma olbrzymie znaczenie, nie oszukujmy się jednak mało kto ma na tyle środków by wykonywać profesjonalne sesje zdjęciowe kilka razy w miesiącu. W naszej ofercie oprócz wykonania zdjęć na nową stronę internetową proponujemy również zakup fotografii. Bez względu na to czy jest to restauracja, salon samochodowy, czy sklep ze zdrową żywnością – dobierzemy odpowiednią grafikę na Waszą nową stronę www. Pamiętajmy bowiem iż większość z internautów naszą ofertę zapamięta głównie po zawartości graficznej. Aby zapamiętali nas pozytywnie i chętnie wracali stwórzmy doskonałą stronę internetową. Zapraszamy do współpracy!

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady