Kolorystyka strony internetowej

   Na etapie tworzenia nowej strony www niemal wszystko ma znaczenie. Liczy się nie tylko funkcjonalność, przejrzystość, responsywność i odpowiednie ułożenie tekstu. Ważna jest także odpowiednio dopasowana kolorystyka naszej strony internetowej. W czasach gdy nasi klienci częściej oglądają niż czytają to właśnie szata graficzna ma ogromne znaczenie. Naszym zdaniem witryna internetowa powinna być esencją wykonywanej działalności. Wielokrotnie to właśnie barwy zawarte w logotypie są motywem przewodnim całej szaty graficznej.

   Jak to możliwe, że strona internetowa tak doskonale współgra z całością barw firmowych? Bardzo często otrzymujemy tego typu zapytania ze strony klientów, tymczasem dobry grafik doskonale wie jak zaprojektować warstwę graficzną – paleta barw jest ściśle określona, podobnie zresztą jak czcionka. Jeśli nie wiemy jak się za to zabrać i nie mamy jeszcze ustalonego logo naszej działalności to najpierw dogłębnie przemyślmy plany i oczekiwania. Krótko mówiąc zdecydowanie najlepiej kolorystykę logotypu dobrać tak, by w przyszłości nie kolidowała ona z całością projektu. W innej sytuacji są firmy, które modernizują stronę internetową i posiadają już logo. Na tym etapie można jedynie dobrać całość szaty graficznej właśnie do widniejącego w centralnej części logo. Co jeszcze ma znaczenie? Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy iż Państwa nowa strona internetowa będzie idealnie dopracowana również pod kątem szaty graficznej!

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady