Kolorystyka strony internetowej

   Na etapie tworzenia nowej strony www niemal wszystko ma znaczenie. Liczy się nie tylko funkcjonalność, przejrzystość, responsywność i odpowiednie ułożenie tekstu. Ważna jest także odpowiednio dopasowana kolorystyka naszej strony internetowej. W czasach gdy nasi klienci częściej oglądają niż czytają to właśnie szata graficzna ma ogromne znaczenie. Naszym zdaniem witryna internetowa powinna być esencją wykonywanej działalności. Wielokrotnie to właśnie barwy zawarte w logotypie są motywem przewodnim całej szaty graficznej.

   Jak to możliwe, że strona internetowa tak doskonale współgra z całością barw firmowych? Bardzo często otrzymujemy tego typu zapytania ze strony klientów, tymczasem dobry grafik doskonale wie jak zaprojektować warstwę graficzną – paleta barw jest ściśle określona, podobnie zresztą jak czcionka. Jeśli nie wiemy jak się za to zabrać i nie mamy jeszcze ustalonego logo naszej działalności to najpierw dogłębnie przemyślmy plany i oczekiwania. Krótko mówiąc zdecydowanie najlepiej kolorystykę logotypu dobrać tak, by w przyszłości nie kolidowała ona z całością projektu. W innej sytuacji są firmy, które modernizują stronę internetową i posiadają już logo. Na tym etapie można jedynie dobrać całość szaty graficznej właśnie do widniejącego w centralnej części logo. Co jeszcze ma znaczenie? Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy iż Państwa nowa strona internetowa będzie idealnie dopracowana również pod kątem szaty graficznej!

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady