Koszt utrzymania strony www

  Porównując koszty związane z tradycyjną reklamą w radiu, telewizji, czy prasie to właśnie internet nadal jest dla nas najbardziej konkurencyjną opcją. Dlaczego? Wystarczy zerknąć do badań związanych z zachowaniem Polaków. Dziś większość z nasz poszukuje ofert właśnie w sieci. Trudno pomiąć tak ważny a jednocześnie najtańszy sposób promocji naszej firmy. Oprócz stałych opłat związanych z pozycjonowaniem strony internetowej, ważne są także opłaty roczne. Koszt uzależniony jest od firmy zajmującej się hostingiem oraz utrzymaniem naszej strony www. Najczęściej całość tej opłaty nie jest wyższa niż 500 złotych, a zatem miesięczny koszt nie przekracza 50zł. Obecnie nie tańszego sposobu na promocję naszej firmy! 

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady