Menu na stronie internetowej

    Kluczowym i bez wahania jednym z ważniejszych elementów nowej strony jest MENU wyboru poszczególnych podstron/zakładek naszej strony internetowej. O ile jeszcze kilka lat temu dominowały pionowo rozmieszczone buttony/przyciski, to dziś spotkać można głównie menu wyboru w charakterystyce poziomej. Skąd ta zmiana? Podstawowym powodem jest zmiana sposobu wyświetlania obrazu przez nasze komputery. Jeszcze kilka-kilkanaście lat temu dominowały monitory crt, którym najczęściej daleko było do pełnej panoramiczności. Dziś większość z nas korzysta z nowoczesnych monitorów ledowych, panoramicznych. Układ poziomy niejako wymusza tak osadzone menu wyboru. Oczywiście nie jest to regułą ponieważ nadal możemy spotkać w sieci strony z pionowym ułożeniem. Tak naprawdę to od nas ostatecznie zależy jak rozmieszczone mają być poszczególne elementy strony internetowej. Jednak menu to nie tylko układ – to także kolorystyka, dobór czcionki, pomysł na to czy ma się opierać o belkę, czy też o klikalne buttony i czcionkę. W kwestii doboru kolorystyki w głównej mierze powinniśmy się skupić na tym by całość idealnie ze sobą współgrała – najlepiej gdy menu nieco się odróżnia ale jednocześnie nie jest zupełnie osobnym bytem a perfekcyjnie wtopionym w całość naszej strony www.

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady