Menu na stronie internetowej

    Kluczowym i bez wahania jednym z ważniejszych elementów nowej strony jest MENU wyboru poszczególnych podstron/zakładek naszej strony internetowej. O ile jeszcze kilka lat temu dominowały pionowo rozmieszczone buttony/przyciski, to dziś spotkać można głównie menu wyboru w charakterystyce poziomej. Skąd ta zmiana? Podstawowym powodem jest zmiana sposobu wyświetlania obrazu przez nasze komputery. Jeszcze kilka-kilkanaście lat temu dominowały monitory crt, którym najczęściej daleko było do pełnej panoramiczności. Dziś większość z nas korzysta z nowoczesnych monitorów ledowych, panoramicznych. Układ poziomy niejako wymusza tak osadzone menu wyboru. Oczywiście nie jest to regułą ponieważ nadal możemy spotkać w sieci strony z pionowym ułożeniem. Tak naprawdę to od nas ostatecznie zależy jak rozmieszczone mają być poszczególne elementy strony internetowej. Jednak menu to nie tylko układ – to także kolorystyka, dobór czcionki, pomysł na to czy ma się opierać o belkę, czy też o klikalne buttony i czcionkę. W kwestii doboru kolorystyki w głównej mierze powinniśmy się skupić na tym by całość idealnie ze sobą współgrała – najlepiej gdy menu nieco się odróżnia ale jednocześnie nie jest zupełnie osobnym bytem a perfekcyjnie wtopionym w całość naszej strony www.

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady