Nowa strona, nowa domena

Bardzo często klienci zaczynający z nami współpracę pytają o nazwę domeny. Nie można jednoznacznie wskazać czym się kierować przy doborze odpowiedniego adresu naszej witryny internetowej. Jest jednak kilka wskazówek którymi należy się kierować. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie w tym i innych tematach. Pracując ponad 10 lat nad projektami internetowymi doskonale wiemy co należy wziąć pod uwagę, o czym bezwzględnie należy pamiętać.

Zawsze stawiamy na dobro naszego klienta, dlatego nigdy współpraca nie kończy się wraz z podpisaniem umowy i wykonaniem projektu strony www. 

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady