Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.  Wiemy, że strona internetowa musi być spójnym tworem. Dobrze przygotowana szata graficzna to tylko połowa sukcesu, dlatego twoja wizytówka w sieci musi być kompletna, bo na jej podstawie ludzie, potencjalni klienci będą wyrabiali sobie zdanie na temat Twojej firmy.

strona_na_raty299

 

W tworzeniu stron WWW wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie. Twoja strona może być całkowicie animowana, wykonana w technologii Flash lub dynamiczna. Może mieć prosty schemat wizytówki, której nasi graficy nadadzą znamiona wyjątkowości lub może być skomplikowanym technologicznie portalem, który dzięki systemom OS i CMS daje nieskończoną liczbę możliwości wykorzystania. Nam też zależy na podniesiemiu wyników Waszej firmy – to w końcu nasze kolejne ważne osiągnięcie.

 
SPECYFIKACJA PAKIETU 2999zł. :
 W ramach naszych prac otrzymujecie Państwo:
 – W pełni funkcjonalną stronę internetową z dowolną ilością podstron. To, w głównej mierze, od Was zależy ile i jakie podstrony będą dominować na stronie głównej.
– To my piszemy na nowo tekst na Waszą stronę – oczywiście wszystko odbywa się w stałej konsultacji. Doskonale wiemy, że prowadząc działalność, trudno dziś znaleźć odpowiednią ilość czasu na pisanie tekstów. W tym pakiecie zasada jest taka, że najpierw przeprowadzamy wywiad, a następnie na tej podstawie tworzymy opis.  Tekst piszemy tak, by w przyszłości był odnajdywany przez wyszukiwarki – pod kątem pozycjonowania. To bardzo ważne, gdyż zaprojektowanie dobrej strony internetowej to jedno, inna sprawa to znalezienie strony w gąszczu internetowych ofert.
– Projekt nowego logotypu, lub odświeżenie istniejącego. 
– Domenę na rok gratis, po tym okresie koszt przedłużenia domeny na rok – 99zł*
– Rok hostingu gratis – strona internetowa umieszczona jest na jednym z naszych serwerów. Po tym okresie koszt przedłużenia hostingu na rok wynosi 199zł*
– Nieograniczona ilość adresów mailowych. Założenie skrzynki głównej to dopiero początek komunikacji między klientami-pracownikami i właścicielem firmy.
– To my zajmujemy się obsługą strony przez pierwsze 12-miesięcy. Jeśli będziecie Państwo potrzebowali poinformować klientów o nowych produktach, wydarzeniach to my stworzymy tekst i dołączymy odpowiednią grafikę. (Nie dotyczy to tworzenia nowych podstron lub zmiany mechaniki działania strony)
– Rabat w wysokości 25 % na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Oprócz zaprojektowania strony internetowej, kolosalne znaczenie ma również istnienie w gąszczu wyszukiwarek internetowych – takich jak google.
– Cena obejmuje również wykonanie profesjonalnych fotografii, graficzną obróbkę.
– Integracja strony z portalami społecznościowymi (np. Facebook, Google +).
– Zapewniamy 12-miesięczną opiekę fanpag’a na facebooku.
– Rabat w wysokości 50% na stworzenie prezentacji video wraz z głosem lektora i montażem dźwiękowym.
– Umieszczenie strony internetowej w serwisach google.pl
– Istnieje również możliwość rozłożenia kosztu na 10 równych rat – bez oprocentowania.
 
Co musisz mieć?
 
– Dużo dobrego humoru 😉