Decydując się dziś na prowadzenie własnego biznesu, zwłaszcza związanego z handlem, musimy przede wszystkim przemyśleć sprawę sprzedaży internetowej. Wiele firm, które odniosły olbrzymi sukces w sprzedaży kiedyś zaczynało od sklepu stacjonarnego, dziś zdecydowanie łatwiej rozpocząć od biznesu w świecie wirtualnym, wręcz coraz więcej firm przenosi biznes na strony internetowe. Jednocześnie coraz rzadziej dziś korzystamy z różnego rodzaju folderów, prasy. Większość z nas poszukiwania poszczególnych przedmiotów zaczyna  kończy w sieci, wielokrotnie są to także aukcje internetowe. Warto tutaj jednoznacznie podkreślić fakt iż koszty związane z prowadzeniem sklepu internetowego są nieporównywalnie niższe w stosunku do tradycyjnego sklepu. Wystarczy wskazać koszt wynajmu lokalu, opłaty związane z pracownikami, mediami itp. Itd.

Pomysł na sklep online

Tworząc nowy sklep internetowy musimy mieć na uwadze nie tylko warstwę graficzną, ale także tworzenie tekstu pod kątem przyszłego pozycjonowania.

     Jeśli już zdecydujemy się na otwarcie wirtualnego sklepu ONLINE, dobrze jeśli zlecimy to firmie, która zrobi to profesjonalnie, a jednocześnie nie zrujnuje naszego budżetu. Tworząc sklep internetowy, trzeba myśleć globalnie – w przyszłości będziemy bowiem chcieli odpowiednio pozycjonować produkty znajdujące się na naszych sklepowych półkach. Im wyżej znajdziemy się w wynikach wyszukiwania, tym więcej sprzedamy produktów.   Według naszej koncepcji – w połączeniu z odpowiednim pozycjonowaniem, Państwa sklep może zająć czołowe miejsca w danym regionie kraju! 

Co Państwo otrzymujecie w Pakiecie 1999? 

  • Pomoc w opracowaniu koncepcji sklepu internetowego
  • Stworzenie warstwy graficznej, podział kategorii sklepu według pomysłu klienta
  • Opracowanie wyglądu poszczególnych produktów
  • Szkolenie pracownika w tematyce zamieszczania poszczególnych produktów

– stworzenie warstwy tekstowej, opracowanie fotografii na strone internetową, koszt utrzymania domeny oraz hosting  – leży po stronie klienta.