Portal internetowy – otorybnik.pl

Strona internetowa bezpośrednio związana z miastem Rybnik – ogromna ilość osób odwiedzających, możliwość komentowania artykułów a nade wszystko sposób na szybkie dodawanie nowych postów/wpisów bezpośrednio z miejsca zdarzenia za pomocą telefonu komórkowego/smartfona. Wszystkie stawiane założenia udało się spełnić, w efekcie powstał portal zrzeszający mieszkańców Rybnika i okolic.

Kolorystyka strony internetowej została dopasowana nie tylko do istniejącego logotypu, ale również do kolorów obowiązujących w mieście Rybnik – stąd duże ilości błękitu.

Nad widocznością strony w sieci pracujemy do dziś, a wszystko po to by strona była odnajdywana w gąszczu innych tego typu portali w mieście.

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady