Pozycjonowanie stron internetowych – Knurów

    Posiadanie strony internetowej to dopiero połowa sukcesu – druga to odpowiednie pozycjonowanie, a wszystko po to by jak największej ilości osób umożliwić dotarcie do naszej strony www. Trzeba jednak pamiętać iż skuteczne pozycjonowanie wiąże się z ogromem pracy – nie tylko z naszej strony. Dziś każda firma chce być na szczycie wyników wyszukiwania – niestety nie wszyscy mogą być na miejscu pierwszym, czy chociażby na pierwszej stronie. Doskonale wie o tym Google, dlatego co jakiś czas wprowadzane są poprawki w indeksacji stron www. Założenie jest jedno – promowanie tych stron internetowych, które w naturalny sposób osiągają wysokie wyniki odwiedzin oraz sprzedaży.

    Tak naprawdę do skutecznego pozycjonowania potrzebna jest nie tylko wiedza jak to zrobić, ale także wiedza związana z daną działalnością gospodarczą. Tylko właściciel danej firmy wie jak opisywać i promować własny produkt czy usługę i to właśnie ta wiedza ma dla nas olbrzymie znaczenie. Wspólnie wypracujemy sposób na skuteczne pozycjonowanie strony www. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie przedstawimy szczegóły dotyczące oferty promocji Państwa serwisu internetowego. Wspólnie określimy cele oraz narzędzia – zaplanujemy długoterminową i skuteczną kampanię!

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady