Praca nad stroną www

To wcale nieprawda, że raz stworzona strona internetowa gwarantuje nam na lata zyski. Im więcej włożymy pracy i co chyba ważniejsze … serca w naszą nową stronę internetową, tym więcej klientów uda nam się uzyskać – tej tezy nikt nie jest w stanie dziś podważyć! Dlaczego? Dlatego, że od zawsze i na zawsze to właśnie tekst jest królem wyników wyszukiwania. Na czym to polega? Sprawa nie jest oczywista i jednoznaczna a żeby było jeszcze trudniej ta niewiadoma jest z miesiąca na miesiąc modyfikowana. Pamiętajmy jednak – im więcej serca włożymy w naszą stronę internetową, tym większe prawdopodobieństwo, że owe modyfikacje nas nie dotkną 😉 

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady