Projektowanie sklepów internetowych – Knurów

   Jakiś czas temu to właśnie internet wspierał sprzedaż tradycyjnych sklepów, dziś sytuacja się zmienia na korzyść wirtualnych półek sklepowych. Coraz częściej nasze poszukiwania produktów rozpoczynamy i kończymy w sieci. Wynika to po części z braku czasu – łatwiej  i szybciej jest po prostu zasiąść przed ekranem komputera w poszukiwaniu ofert, niż przemierzać kilometry w poszukiwaniu wymarzonego przez nas samochodu, gry komputerowej, czy perfum. Dziś coraz częściej sprzedaż w internecie proponują także hipermarkety spożywcze – w tym przypadku otrzymujemy również dostawę w cenie zakupu! Oprócz czasu oszczędzamy także pieniądze – o ile mniej wydajemy rezygnując z angażowania samochodu w poszukiwania. Co ważne produkty znalezione na wirtualnych półkach mają też zwykle niższą cenę.

    Podobnie jak w przypadku tradycyjnego sklepu, również w internecie zanim zaczniemy budować bazę produktów trzeba przemyśleć dogłębnie temat układu i klasyfikacji. Każdy z produktów musi mieć bowiem odpowiednio przypisaną kategorię – ułatwi nam to w przyszłości odnajdywanie poszczególnych artykułów. Ważne są także opisy oraz odpowiednio przygotowana galeria zdjęć. Pamiętajmy o tym, że nasi klienci będą mogli ocenić produkt tylko po opisie i zawartych fotografiach, filmach. Im więcej szczegółów przedstawimy, tym łatwiej klienci będą mogli ocenić czy to jest właśnie ten produktu, którego szukali. Więcej szczegółów przedstawimy Państwu podczas rozmowy dotyczącej stworzenia sklepu internetowego. Zapraszamy wszystkie firmy z terenu Knurowa i okolic!

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady