Przebudowa istniejącej strony www

  Coraz częściej spotykamy się z zapytaniem czy lepiej budować nowy serwis internetowy, czy lepiej postawić na gruntowną modernizację istniejącego. Bardzo często porównujemy wspomnianą powyżej sytuację do budowy/modernizacji domu. W praktyce zwykle taniej jest wybudować nowy dom niż modernizować istniejący. Dlaczego? Głównie chodzi o koszty! Oprócz dodania nowych fotografii, zmodernizowanego logotypu, trzeba pamiętać też o dostosowaniu starej strony do nowoczesnych technologii. Pamiętajmy o tym iż zdecydowana większość Polaków poszukuje naszej firmy na w komputerze stacjonarnym, czy laptopie a w tablecie i smartfonie a tutaj stara stron się nie sprawdzi.

Gdy podliczymy wszystkie koszty związane z dostosowaniem obecnej strony internetowej do obowiązujących trendów, szybko dojdziemy do wniosku  że to wszystko się nie opłaca. Podobnie jak z budową, czy modernizacją domu. Większość fachowców od razu odradzi nam modernizację – właśnie ze względu na koszty. 

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady