Responsywna strona internetowa

W dobie tabletów i smartfonów większość z nas najczęściej z internetu korzysta przy użyciu narzędzi mobilnych. Będąc na zakupach w sklepie jesteśmy w stanie na bieżąco badać ceny poszczególnych produktów na przykład na aukcjach internetowych. Coraz powszechniejsze staje się szukanie połączeń kolejowych, czy autobusowych za pośrednictwem internetu w telefonie. Z roku na rok spada zainteresowanie zakupem nowych urządzeń do nawigacji w samochodzie – wypierają je właśnie smartfony – dziś przecież każdy z nas ma dostęp do map googla. Idąc tym tropem bardzo szybko dojdziemy do wniosku iż nasza witryna internetowa musi być również dostosowana do urządzeń mobilnych. I to właśnie na tym polega responsywność naszej www. Układ poszczególnych elementów zawartych na stronie głównej oraz na poszczególnych podstronach musi spełniać normy narzucone przez przeglądarki internetowe. 

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady