Sklep internetowy – układ produktów

    Zaprojektowanie nowego sklepu internetowego wiąże się z ogromem pracy oraz zaangażowania i to nie tylko ze strony firmy projektującej sklepy internetowe ale przede wszystkim ze strony firmy, dla której taki sklep powstaje. Oprócz stworzenia poszczególnych kategorii, bardzo ważne jest także to, by uzupełnić i odpowiednio opisać poszczególne produkty. W przypadku gdy zaczynamy działalność i dopiero tworzymy gatunki i rodzaje produktów sprawa jest ułatwiona. Dużo więcej pracy trzeba włożyć w przeniesienie produktów ze sklepu stacjonarnego do internetu – w tym przypadku mamy już określoną ilość produktów i wszystkie trzeba przenieść na półki sklepowe w sieci.

    Wielokrotnie w przypadku uzupełniania półek sklepowych właściciel firmy albo zatrudnia dodatkową osobę, albo wyznaczają kogoś kto na stałe będzie się zajmował tylko i wyłącznie obsługą sklepu w sieci. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami oraz kosztami ale z drugiej strony to właśnie sprzedaż w internecie przynosi największe zyski i jest najbardziej opłacalna. Weźmy pod uwagę ot chociażby opłaty związane z prowadzeniem sklepu. Czym różni się prowadzenie sklepu stacjonarnego od internetowego?

  • W sieci klienci korzystają praktycznie z wirtualnego sprzedawcy – sami po galerii, filmach decydują o zakupie danego produktu. Zupełnie odpada nam sprawa kosztów zatrudnienia pracowników w dużej ilości. Tak naprawdę wystarczy jedna osoba na początku. Dużo mniejsze są także koszty związane z wynajmem lokalu – w przypadku sklepu stacjonarnego trzeba bowiem myśleć o miejscu, które będzie dostrzegalne przez klientów. W przypadku sklepu internetowego płacimy głównie za domenę oraz miejsce wirtualne na serwerze – warto tutaj zaznaczyć iż są to najczęściej opłaty roczne, nieprzekraczające 500-700 złotych.
  • Dużo tańsza będzie także reklama – koszt pozycjonowania sklepu internetowego w porównaniu z tradycyjnym sklepem i promocją w prasie, czy radiu są dużo niższe.

     Czy jednak stworzenie sklepu ON-LINE zawsze wiąże się z sukcesem i wzrostem sprzedaży? Wszystko tak naprawdę zależy od nas samych – naszego zaangażowania i chęci do stworzenia produktu idealnego, trzeba bowiem pamiętać, że im atrakcyjniejsza będzie nasza oferta, opisy a także układ poszczególnych produktów, tym większa szansa na pełen sukces.

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady