Sklep internetowy – układ produktów

    Zaprojektowanie nowego sklepu internetowego wiąże się z ogromem pracy oraz zaangażowania i to nie tylko ze strony firmy projektującej sklepy internetowe ale przede wszystkim ze strony firmy, dla której taki sklep powstaje. Oprócz stworzenia poszczególnych kategorii, bardzo ważne jest także to, by uzupełnić i odpowiednio opisać poszczególne produkty. W przypadku gdy zaczynamy działalność i dopiero tworzymy gatunki i rodzaje produktów sprawa jest ułatwiona. Dużo więcej pracy trzeba włożyć w przeniesienie produktów ze sklepu stacjonarnego do internetu – w tym przypadku mamy już określoną ilość produktów i wszystkie trzeba przenieść na półki sklepowe w sieci.

    Wielokrotnie w przypadku uzupełniania półek sklepowych właściciel firmy albo zatrudnia dodatkową osobę, albo wyznaczają kogoś kto na stałe będzie się zajmował tylko i wyłącznie obsługą sklepu w sieci. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami oraz kosztami ale z drugiej strony to właśnie sprzedaż w internecie przynosi największe zyski i jest najbardziej opłacalna. Weźmy pod uwagę ot chociażby opłaty związane z prowadzeniem sklepu. Czym różni się prowadzenie sklepu stacjonarnego od internetowego?

  • W sieci klienci korzystają praktycznie z wirtualnego sprzedawcy – sami po galerii, filmach decydują o zakupie danego produktu. Zupełnie odpada nam sprawa kosztów zatrudnienia pracowników w dużej ilości. Tak naprawdę wystarczy jedna osoba na początku. Dużo mniejsze są także koszty związane z wynajmem lokalu – w przypadku sklepu stacjonarnego trzeba bowiem myśleć o miejscu, które będzie dostrzegalne przez klientów. W przypadku sklepu internetowego płacimy głównie za domenę oraz miejsce wirtualne na serwerze – warto tutaj zaznaczyć iż są to najczęściej opłaty roczne, nieprzekraczające 500-700 złotych.
  • Dużo tańsza będzie także reklama – koszt pozycjonowania sklepu internetowego w porównaniu z tradycyjnym sklepem i promocją w prasie, czy radiu są dużo niższe.

     Czy jednak stworzenie sklepu ON-LINE zawsze wiąże się z sukcesem i wzrostem sprzedaży? Wszystko tak naprawdę zależy od nas samych – naszego zaangażowania i chęci do stworzenia produktu idealnego, trzeba bowiem pamiętać, że im atrakcyjniejsza będzie nasza oferta, opisy a także układ poszczególnych produktów, tym większa szansa na pełen sukces.

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady