Projektowanie, tworzenie sklepów internetowych – Rybnik, Racibórz, Żory 

   W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo również projektowanie sklepów internetowych. Jeśli półki Waszego sklepu mają już w najbliższym czasie znaleźć swój internetowy odpowiednik – zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Stronarium. W korzystnej cenie sprawimy, że klienci będą docierać do Państwa także z sieci internetowej. Przykładowe projekty przez nas wykonane? 

Tworzenie sklepów internetowych w Rybniku

Sklep internetowy wykonany dla jednej z firm zajmujących się dekorowaniem uroczystości ślubnych i weselnych. Możliwość zamawiania produktów, dostosowanie sklepu do możliwości klienta.

ADRES STRONY INTERNETOWEJ: www.sklep.dekorado.pl

Kategorie produktów, proste, szybkie zamawianie bez konieczności logowania się i podawania danych osobowych. Klient odwiedza stronę sklepu przegląda poszczególne półki i w łatwy i prosty sposób zamawia produkt. Warstwę graficzną oraz tekstową bezpośrednio konsultujemy z klientem – wszystko po to, by wypracować wspólnie najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy. 

projektowanie- sklep-internetowe-zory

Półki sklepu internetowego Marka Szołtyska zostały wypełnione książkami religijnymi i o Śląsku. Graficznie i tekstowo wszystko odbywało się w towarzystwie autora.

  ADRES STRONY INTERNETOWEJ: www.szoltysek.com.pl

Ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Śląska – Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice i wiele mniejszych miejscowości. Zależy nam na kontakcie osobistym z klientem – to w wielu przypadkach ułatwia projektowanie nowego sklepu internetowego. Jeśli szukacie Państwo szybkiego rozwiązania w korzystnej cenie – zapraszamy do kontaktu z nami! 

Sklep internetowy wykonany dla jednej z firm zajmujących się sprzedażą zabawek oraz akcesoriów dziecięcych. Kolorystyka pastelowa oraz wiele ciekawych, dodatkowych rozwiązań!

   ADRES STRONY INTERNETOWEJ: www.emajeczka.pl

 Zapraszamy Państwa do kontaktu – oddzwonimy, umówimy się na spotkanie – przedstawimy pełną ofertę firmy STRONARIUM!

PageLines-logo_stronarium.png

44-217 Rybnik
ul. Platanowa 7
www.stronarium.pl
biuro@stronarium.pl
tel. kom. +48 793 992 662