Strona internetowa – prefabrykacjalubar.pl

Responsywna, dostosowana do wymogów klienta strona internetowa, której głównym celem była prezentacja wybranych produktów oraz przedstawienie całościowej oferty dla wybranych klientów. Produkty oferowane przez firmę to prefabrykaty betonowe, belki, słupy, trybuny i wiele innych elementów betonowych. Kolorystyka strony internetowej została dostosowana do wymogów związanych z kolorystyką logotypu oraz wskazań księgi znaku. W efekcie klient docenił merytorykę oraz layout strony internetowej:

Efektowny, i responsywny baner video oraz możliwość przedstawiania poszczególnych gałęzi usługowej firmy – to naczelny punkt strony głównej!

Poszczególne gałęzie produkcji zaznaczone w charakterystyczny, dla firmy sposób. Całość zachowana w odpowiednim kształcie i kolorystyce.

Responsywna mapka ułatwiająca dotarcie do klienta, karuzela logotypów firm współpracujących oraz szybki kontakt. Poniżej dane kontaktowe do poszczególnych osób reprezentujących firmę.

 

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady