Strona internetowa – teleenergia.pl

Pomysł na nową stronę internetową z branży elektronicznej pojawił się po stronie klienta. Po spotkaniu ustaliliśmy wszystkie cele oraz sposoby na pozyskania klienta w niełatwej branży. W efekcie powstała nowa strona www przyciągająca wzrok kolorystyką oraz nowoczesnym wyglądem. To kolejny dowód na potwierdzenie tezy – “klient nasz Pan”. Zrobiliśmy wszystko, by zaspokoić potrzeby klienta.

Punktem wyjścia jak zawsze był logotyp – to właśnie jego kolorystyka była dla nas wyznacznikiem jeśli chodzi o szatę graficzną nowej strony internetowej. W tym momencie najważniejsze dla nas – odpowiednie dopasowanie się do wymogów stawianych przez właściciela firmy.

Zostały stworzone cztery główne podgrupy działalności firmy – całość również przez nas pozycjonowana i dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (smartfony i tablety)

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady