Strona internetowa w smartfonie

Urządzenia mobilne zdominowały nasz sposób korzystania z przeglądarek internetowych. Wystarczy wspomnieć jeden, zasadniczy argument by przekonać się, że używanie telefonu do przeglądania internetu ma sens – telefon mamy ze sobą niemal zawsze. Jakiś czas temu ktoś zadał sobie pytanie co zrobić by to korzystanie uprzyjemnić, ułatwić. Powstał pomysł by dostosować to co przeglądamy w sieci do naszych urządzeń. Dlaczego w tym kierunku? Ponieważ nikt nie miał wątpliwości iż tradycyjne telefony odejdą prędzej czy później do lamusa. I w ten właśnie sposób mamy cały świat w jednym malutkim urządzeniu. Co znaczy jednak dostosować strony internetowe do smartfonów?

   Przedsiębiorcy doskonale wiedzą iż dziś każda firma musi być obecna w internecie. Ktoś kto stara się iść pod prąd prędzej, czy później dojdzie do wniosku że trzeba zweryfikować swój sposób myślenia. Firmy motoryzacyjne, zakłady fryzjerskie, malutkie firmy rzemieślnicze, sklepy spożywcze  i wiele innych – dziś obecność w internecie jest niemal obowiązkiem! Czy jednak nasz przyszły klient może swobodnie przeglądać półki sklepu internetowego nie tylko w komputerze stacjonarnym, czy laptopie ale także w smartfonie? Głównie chodzi o układ poszczególnych elementów. To co widzimy na ekranie komputera jest  panoramiczne a telefon ma kształt pionowo ustawionego prostokąta – mówiąc najprościej. Co z tym fantem zrobić? Otóż pomysł polega na tym by wszystko ułożyć w pionie – jedno pod drugim. Ważne jest także umiejscowienie menu głównego oraz poszczególnych “pól klikalnych”. To co klikamy nie może być zbyt blisko siebie. Strona internetowa po rozdzielczości naszego ekranu sama rozpoznaje i uczy się dostosowywać do naszych potrzeb. W ten sposób nieco inaczej wygląda strona www w tablecie, komputerze i smartfonie.

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady