Strona www – makijaż permanentny

Czasem podejście do budowy nowych stron internetowych trzeba nieco zmodyfikować. Są momenty gdy liczy się dobre techniczne rozwiązanie, ale są i takie gdy trzeba postawić głównie na estetyczną warstwę nowej witryny internetowej. Tak było w przypadku firmy oferującej zabiegi kosmetyczne, z makijażem permanentnym na czele! Pełne zaangażowanie w layout, kolorystykę oraz dopasowanie poszczególnych barw do całości strony głównej – wspólnie udało się wypracować kompromis.

Naczelnym wyznacznikiem było dla nas oczywiście logo. Grafikę otrzymaliśmy od właściciela firmy, całość została oczywiście tak spasowana, by idealnie wyświetlać się nie tylko w komputerach stacjonarnych, ale również tabletach, czy smartfonach. Podobna kolorystyka została zastosowana również w materiałach promocyjnych firmy takich, jak ulotki i wizytówki!

W najbliższym czasie będziemy również przerabiać witrynę internetową salonu urody – tego samego właściciela.

 

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady