Tworzenie nowej strony internetowej

Myśląc o stworzeniu nowej strony internetowej powinniśmy dokładnie przemyśleć wszystko to co powinno się na niej znaleźć. Zupełnie inaczej buduje się stronę internetową gdy chcemy za jej pośrednictwem sprzedawać nasze produkty a inaczej gdy chcemy jedynie przedstawić profil naszej działalności. Zanim podejmiemy decyzję o budowie serwisu internetowego należy wziąć pod uwagę także takie czynniki, jak: 

  1. Dobór odpowiedniej domeny – nie zawsze nazwa naszej firmy jest jedynym, najlepszym rozwiązaniem 
  2. W jaki sposób nasi klienci mają do nas docierać 
  3. Czy strona ma być tworzona dla nowych, czy obecnych klientów 

Pamiętajmy także o tym iż nie zawsze decydującym kryterium jest cena. Budując wizerunek swojej firmy w internecie trzeba bowiem pamiętać także długofalowo. Nikt bowiem nie da nam gwarancji że nasza obecna strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych w przyszłości. Pamiętajmy także o tym iż obecność w internecie to gwarancja sukcesu – dziś większość z nas wszystkiego szuka w internecie! 

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady