Tworzenie, projektowanie stron internetowych – Łaziska Górne

        Poszukujesz firmy, która stworzy nową stronę internetową dla Ciebie w Łaziskach Górnych? Chcesz zrobić to profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych trendów oraz w konkurencyjnej cenie? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy STRONARIUM. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tworząc strony internetowe, wizytówki firm w internecie, sklepy on-line na najwyższym poziomie. Naszym głównym założeniem jest projektowanie stron, które spełniają wymogi nie tylko tradycyjnych komputerów, czy laptopów ale także tabletów czy smartfonów – tak zwane strony responsywne. Chcesz odświeżyć istniejącą stronę, nie tracąc obecnej zawartości lub zaprojektować zupełnie nową – zobacz naszą ofertę i przekonaj się że warto.

        Od samego początku stawialiśmy na jakość ale przede wszystkim na niewygórowane ceny! Doskonale wiemy ile dziś kosztuje prowadzenie działalności – zwłaszcza w początkowej fazie. Nie każdy może sobie pozwolić od razu na rozbudowaną stronę internetową ale każdy chce być tam gdzie zagląda większość klientów poszukujących ofert. Doskonale wiemy, że bez obecności w sieci trudno dziś prowadzić jakąkolwiek działalność. Firmy usługowe, sklepy, fabryki, biura i wiele innych. Nasi graficy sprawią, że owa obecność w sieci będzie nie tylko estetyczna ale także widoczna – zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych. Nie sztuką jest stworzyć stronę internetową, której nikt nigdy nie zobaczy – sztuką jest stworzyć serwis, który będzie zdobywał nowych klientów a także powiększał zyski firmowe. W ramach naszych rozbudowanych pakietów wykonujemy również fotografie i grafikę na stronę oraz prezentacje video i prowadzenie serwisów społecznościowych.

Zalety współpracy z firmą z nami:

  • Elastyczność – zarówno na etapie tworzenia nowej strony, jak i w trakcie obsługi za niewielką opłatą miesięczną aktualizujemy stronę internetową, dodajemy nowe produkty oraz pozycjonujemy – wszystko po to by jak najszybciej zdobyć nowych klientów.
  • Indywidualność – każda uwaga i sugestia naszego klienta jest analizowana na wszelkie możliwe sposoby a wszystko po to, by jeszcze bardziej optymalnie wykorzystać potencjał!
  • Konkurencyjna cena – liczy się nie tylko jakość ale także dostosowana do budżetu firmy cena. Wśród naszych pakietów również projektowanie stron internetowych w cenie 499zł netto. 

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Łazisk Górnych i okolic!

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady