Tworzenie sklepów internetowych – Rybnik

    Tradycyjne sklepy coraz częściej wspierane są o sprzedaż ON-LINE. To doskonały sposób by zwiększyć sprzedaż a co za tym idzie także zarobek naszej firmy. Praktycznie większość sprzedaży odbywa się dziś ON-LINE. Ktoś kto pomija ten kanał sprzedaży i promocji prawdopodobnie w najbliższym czasie przekona się co oznacza pominięcie sprzedaży w sieci. Stworzenie takiego sklepu to jednak wcale nie taka prosta sprawa. Trzeba bowiem pamiętać by tak zorganizować poszczególne kategorie i gatunki produktów, by ułatwić potencjalnemu klientowi poruszanie się po naszych półkach.

   Firma Stronarium od lat zajmuje się nie tylko tworzeniem sklepów internetowych ale także obsługą – dodawaniem produktów, opisem, ustalaniem z klientem kampanii promocyjnych. Nasz cel to zawsze zadowolenie klienta, a zatem:

  • zwiększenie sprzedaży stacjonarnej
  • ułatwienie obecności w sieci
  • nade wszystko konkurencyjna cena – bo przecież sklep nie musi kosztować nas fortunę. Proste sklepy internetowe tworzymy już od 2999 złotych netto.

Zapraszamy do kontaktu w celu przeanalizowania Państwa pomysłu na sprzedaż w internecie – zawsze służymy pomocą i wsparciem!

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady