Tworzenie sklepów internetowych – Żory

     Prowadzenie działalności gospodarczej sprzed kliku-kilkunastu lat niewiele ma wspólnego z tym jak dziś należy podchodzić do tematu. Prawdziwą rewolucją stał się internet – z roku na rok coraz więcej osób poszukiwania produktu, czy usługi rozpoczyna i kończy w internecie. Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju aukcjach internetowych, ale także sprzedaży w sklepie internetowym. Większość stacjonarnych firm jeszcze klika lat temu wspierała sprzedaż w sieci, podczas gdy dziś to właśnie internet jest strefą wiodącą. Przyczyn takich zmian należy doszukiwać się głównie w zmianie mentalności klientów – o ile łatwiej poszukiwania danego produktu, czy usługi przeprowadzić przed ekranem komputera – finalizacja transakcji odbywa się dosłownie w kilka minut a produkt za pośrednictwem firmy kurierskiej trafia do nas następnego dnia.

  Projektowanie sklepu internetowego nieco różni się od tworzenie sklepów ON-LINE. W przypadku sprzedaży internetowej musimy zadbać o dokładne rozplanowanie poszczególnych wirtualnych półek i kategorii produktów. Promocje, wsparcie poprzez media społecznościowe, dodawanie nowych produktów – to wszystko jest czasochłonne. Należy pamiętać jednak o tym, że im więcej pracy włożymy w nasz sklep internetowy, tym większe będzie zainteresowanie klientów. Aby ułatwić Państwu to zadanie wprowadziliśmy do oferty tworzenie sklepów internetowych również w Żorach – zapraszamy do współpracy! Oferujemy wysoką jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny!

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady