Tworzenie stron internetowych – Jastrzębie Zdrój

  Nowa strona internetowa to nie lada przedsięwzięcie. Każdy kto dziś zakłada swoją firmę lub zamierza sprzedawać swoje produkty/ usługi powinien w końcu trafić do sieci. Doskonale wiedzą o tym zarówno właściciele malutkich jednoosobowych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw. Obecność w internecie to dziś niemal obowiązek. Naszą ofertę kierujemy również do firm z terenu Jastrzębia Zdroju. Projektujemy, tworzymy i pozycjonujemy strony internetowe. Nasze podstawowe założenia? Ma być nowocześnie, perfekcyjnie oraz co najważniejsze w rozsądnej cenie. Jeśli poszukujecie Państwo partnera do budowy wizerunku w internecie – zapraszamy do kontaktu z nami. Co gwarantujemy w ramach współpracy?

  1. Spotkanie informacyjne dotyczące oferty i przyszłej współpracy. Naszym priorytetem jest dobro klienta dlatego pomimo możliwości telekomunikacyjnych i internetowych najlepszym sposobem przekazywania informacji jest mimo wszystko nadal rozmowa “twarzą w twarz”. Podczas rozmowy odpowiemy na wszystkie ważne dla dalszej współpracy pytania.
  2. Stały kontakt na każdym etapie projektowania i instalacji strony internetowej na serwerach.
  3. Ciągłą współpracę nie tylko w momencie tworzenia projektu ale także po zakończeniu wszelkich pracy. Pamiętajmy bowiem, że praca nad stroną nie kończy się wraz ze wstawieniem ostatniego słowa w zakładce oferta. Aby klienci dostrzegli naszą ofertę w gąszczu internetowym trzeba stale dbać o rozwój i aktualizacje. Wszystko to w myśl zasady – po co nam strona internetowa której nikt nie zobaczy.
  4. Pomoc przy obsłudze strony internetowej, wszelkiego rodzaju szkolenia i podpowiedzi dotyczące rozwoju.
  5. Solidność i konkurencyjne ceny!

Jeśli poszukują Państwo partnera do rozwoju wizerunku firmy w internecie – serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady