Tworzenie stron internetowych – Mikołów i Tychy

 Projektowanie stron internetowych to połączenie biznesu i pasji, którym zajmujemy się od 2008 roku. Jak dotąd mieliśmy przyjemność pracować dla wielu dużych i mniejszych firm. Każdy nowy projekt jest dla nas kolejnym wielkim wyzwaniem, któremu oddajemy się całkowicie. Jesteśmy firmą, która skupia się zdecydowanie na terenie Górnego Śląska, dlatego też Mikołów jako miasto ludzi przedsiębiorczych jest miejscem, dla którego pracujemy. Województwo Śląskie jak i nowo powstająca Metropolia Silesia, jest miejscem, na którym w głównej mierze się skupiamy. Nieważne, czy działacie Państwo na terenie Mikołowa, Łazisk Górnych, Tychów czy Rybnika. Dzięki potędze internetu produkty i usługi mogą z powodzeniem docierać do klientów z całej Polski a nawet Europy.


   Jesteśmy świadomi też, że koszty grają niebagatelną rolę w każdym przedsiębiorstwie, dlatego cennik przygotowany dla Państwa, jest odpowiednio przystosowany dla każdej firmowej kasy. W każdym naszym projekcie staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dlatego kładziemy nacisk na poznanie oczekiwań klienta.

Tychy - projektowanie stron www

   Jako firma z dużym doświadczeniem, mamy również świadomość panujących obecnie trendów na rynku usług internetowych. Państwa klienci coraz częściej poszukują ofert za pomocą tabletów, czy smartfonów, dlatego właśnie przestarzałe strony internetowe wymagają przebudowy i dostosowania do obecnych standardów. Co więcej najpopularniejsza wyszukiwarka Google coraz częściej kategoryzuje strony na te, które spełniają wymogi nowoczesne i te, które nie nadają się do odtwarzania w urządzeniach mobilnych. Dla Państwa oznacza to zamieszczenie informacji w wynikach wyszukiwania iż strona nie jest responsywna i nie wyświetla się dobrze w telefonie, czy tablecie. W konsekwencji mniejsza ilość osób przegląda ofertę i mniejsza ilość osób korzysta z usług. Biorąc po uwagę fakt, że to właśnie sieć internetowa jest najbardziej nośnym medium w obecnych czasach, to profesjonalne przystosowanie strony www do wymogów obecnego rynku jest jednym z priorytetów.
   W związku z tym, zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do bezpośredniego kotaktu z pracownikami Stronarium.pl. Z przyjemnością wysłuchamy Państwa pomysłów i pomożemy zrealizowć plany.

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady