Tworzenie stron internetowych – Wodzisław Śląski

    Projektowaniem stron www zajmujemy się od 2008 roku, w tym czasie stworzyliśmy wiele stron zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Od początku stawialiśmy na wysoką jakość oraz przystępne ceny. Doskonale wiem iż zwłaszcza na początku prowadzenia działalności gospodarczej ponad wszystko liczą się koszty, dlatego do oferty wprowadziliśmy pakiet 499zł netto. W niskiej cenie, z zachowaniem wysokiej jakości zaprojektujemy dla Państwa nową stronę www. Działamy na terenie całego Śląska, w tym także Wodzisławia Śląskiego.

Nowa strona internetowa - Wodzisław Śląski    Obecne standardy znacznie odbiegają od tego co oglądaliśmy w internecie jeszcze kilka lat temu, dziś strona internetowa powinna spełniać wymogi nie tylko komputerów, czy laptopów. Państwa klienci coraz częściej poszukują ofert za pomocą tabletów, czy smartfonów, dlatego właśnie przestarzałe strony internetowe wymagają przebudowy i dostosowania do obecnych standardów. Co więcej najpopularniejsza wyszukiwarka Google coraz częściej kategoryzuje strony na te, które spełniają wymogi nowoczesne i te, które nie nadają się do odtwarzania w urządzeniach mobilnych. Dla Państwa oznacza to zamieszczenie informacji w wynikach wyszukiwania iż  strona nie jest responsywna i nie wyświetla się dobrze w telefonie, czy tablecie. W konsekwencji mniejsza ilość osób przegląda ofertę i mniejsza ilość osób korzysta z usług. Gdy dodać do tego wszystkiego fakt, iż to właśnie internet jest dziś podstawą wyszukiwania produktów, czy usług, to wnioski nasuwają się same. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – w korzystnej cenie, z zachowaniem wszystkich nowoczesnych standardów zaprojektujemy dla Państwa nową, lub przebudujemy istniejącą stronę www.

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady