Współczesne strony www

 Od lat budowanie stron internetowych przeszło prawdziwą metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu najdroższe serwisy opierały się o technologię flash – najczęściej były to mini programy, które otwierały się dopiero po załadowaniu całości do pamięci komputera. W przypadku wolniejszych łącz internetowych było z tym sporo problemów. Dziś diametralnie zmieniło się projektowanie stron www a tym bardziej rozbudowanych sklepów ON-LINE. Jest jeszcze jeden bardzo ważny argument który odpowiada za wspomniane wyżej zmiany – urządzenia mobilne – smartfony i tablety.

Aby spełnić wszystkie wymogi nowoczesności – trzeba dziś podążać za trendami i aktualnymi rozwiązaniami. Wielokrotnie słyszymy od klientów iż ich strona była stworzona kilka lat temu a już dziś docierają do nich informacje, że jest nieaktualna – dlatego właśnie stworzyliśmy model współpracy w ramach którego na bieżąco modernizujemy poszczególne podstrony a wszystko po to by strona internetowa stale nadążała za wymogami nowoczesności. Działamy na terenie całego Śląska – gdy istnieje taka potrzeba dojeżdżamy do klientów by zaprezentować szczegóły naszej przyszłej współpracy! 

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady