Współczesne strony www

 Od lat budowanie stron internetowych przeszło prawdziwą metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu najdroższe serwisy opierały się o technologię flash – najczęściej były to mini programy, które otwierały się dopiero po załadowaniu całości do pamięci komputera. W przypadku wolniejszych łącz internetowych było z tym sporo problemów. Dziś diametralnie zmieniło się projektowanie stron www a tym bardziej rozbudowanych sklepów ON-LINE. Jest jeszcze jeden bardzo ważny argument który odpowiada za wspomniane wyżej zmiany – urządzenia mobilne – smartfony i tablety.

Aby spełnić wszystkie wymogi nowoczesności – trzeba dziś podążać za trendami i aktualnymi rozwiązaniami. Wielokrotnie słyszymy od klientów iż ich strona była stworzona kilka lat temu a już dziś docierają do nich informacje, że jest nieaktualna – dlatego właśnie stworzyliśmy model współpracy w ramach którego na bieżąco modernizujemy poszczególne podstrony a wszystko po to by strona internetowa stale nadążała za wymogami nowoczesności. Działamy na terenie całego Śląska – gdy istnieje taka potrzeba dojeżdżamy do klientów by zaprezentować szczegóły naszej przyszłej współpracy! 

 

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

499*

Niska cena a do tego funkcjonalne rozwiązania - nowa strona internetowa w bardzo konkurencyjnej cenie tylko u nas! Zobacz co możesz zyskać wybierając pakiet w tej cenie - przekonaj się że warto! Zapraszamy do współpracy.

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady