Zaplecze strony internetowej – edycja strony www

    To co widzi internauta przeglądając naszą stronę internetową to tak naprawdę efekt naszej wspólnej pracy. Na ogół całość możemy podzielić na dwie części – tą dostępną dla internautów oraz widoczną tylko dla administratora strony www. Ta druga część zapewnia nam możliwości zmian i edycji tego co widzą wszyscy. Aby ułatwić Państwu aktualizacje  na stronie – w jednej rocznej, niskiej opłacie zawarliśmy również zmiany wprowadzane na stronie głównej oraz poszczególnych podstronach. Krótko mówiąc to my zajmujemy się edycją zdjęć oraz dostosowaniem tekstu do wymogów wyszukiwarek internetowych. Doskonale wiemy jak ważny jest czas! Zapewniamy również aktualizacje kodu źródłowego oraz modyfikacje gwarantujące dostosowanie układu poszczególnych elementów do obecnie panujących na rynku standardów. Wszystko po to by witryna była zawsze na czasie. Zapraszamy do współpracy!

 

Pomysł

Stworzenie nowej strony internetowej to suma doświadczeń osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz bagaż wypracowanych rozwiązań firmy zajmującej się projektowaniem nowego wizerunku w sieci.

Konsultacje

Posiadając pewne doświadczenie w projektowaniu i pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, doskonale wiemy jak zwiększyć ilość klientów. Nasz staż na rynku to ponad 12 lat!

Realizacja

Udało nam się do tej pory stworzyć zarówno proste strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Realizacją projektów www zajmujemy się od dawna, wiemy na czym powinna się opierać nowa strona!

Wybierz pakiet najlepszy dla siebie

Koszt wykonania strony internetowej zależy od zapotrzebowania

999*

Każda firma, niezależnie od tego czy zatrudnia jedną osobę czy dwadzieścia tysięcy musi mieć stronę WWW. Istnienie w sieci to warunek konieczny w dzisiejszych czasach. To tani szybki i już od kilku lat powszechny sposób zdobywania nowych klientów.

1999*

Przygotowując stronę WWW kładziemy nacisk na elementy ważne z punktu widzenia danego klienta. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego nasi graficy i webmasterzy współpracują z działem marketingu i PR, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej strony.

2999*

Przygotowujemy nie tylko sam szkielet strony WWW, nasi specjaliści z zakresu marketingu i PR, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, w tym byli dziennikarze, biorą aktywny udział w przygotowaniu tekstów na Twoją stronę WWW.

SZYBKI KONTAKT Z NAMI

wyślij wiadomość!

Aktualności i porady